Spotkanie z panem Arturem i kąciki freblowskie

29 stycznia bociankową rodzinkę odwiedził tata Melanii, pan Artur i opowiedział dzieciom na czym polega praca logistyka. Dziecim najbardziej spodobały się plomby, które zakłada się na ładunek. Pan Artur przyniósł dla dzieci banany, na podstawie których wyjaśnił cały proces logistyczny, aby mogły one dotrzeć np. z Ekwadoru do Polski. Pan Artur z Melanią wręczyli każdemu dziecku niespodzianki a na drugie śnidanko zjedliśmy banany. Bardzo dziekujemy panu Arturowi :)

W miesiacu styczniu pracowaliśmy w nastepujących kącikach:

- kącik darów - budowanie scenki " Na zamku" z wykorzystaniem darów i figurek z małego świata

- kącik gospodarczy - " U Śpiacej Królewny" - zwijanie motków z wełny, prucie swetra i zwijanie włóczki na rurki po ręcznikach papierowych

- kącik badawczy - "Klejnoty krolewskie" - wyszukiwanie ukrytych w ryżu kryształków, monet, biżuterii, kamuczków, muszelek, segregowanie

- kącik twórczy - zamki z ciecierzycy i patyczków - zabawa konstrukcyjna