Spotkanie świąteczne z rodzicami

14 grudnia gościliśmy rodziców na spotkaniu świątecznym. Krasnalki bardzo wyczekiwały tego dnia :) Zaprezentowały się w tańcach i zabawach muzyczno- ruchowych. Podczas spotkania odwiedził nas gwiazdor, który obdarował dzieci prezentami. Na dźwięk jego dzwoneczków krasnalkowe serduszka zabiły szybciej, a na twarzach dzieci pojawił się uśmiech :) Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc w zorganizowaniu pysznego poczęstunku :)

W piątek 22 grudnia odbyła się Wigilia przedszkolna. Cała społeczność przedszkola spotkała się na uroczystym obiedzie w sali światełkowej. Tego dnia rozmawialiśmy o przygotowaniach do Świąt, tradycjach świątecznych. Złożyliśmy sobie życzenia i wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia przy choince i świątecznym stole.

Wszystkim odwiedzającym nasz kącik życzymy zdrowia, radości oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!