Świąteczny czas :)

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy i magiczny. Wszelkie działania podejmowane w tym czasie oraz towarzyszące im rozmowy oparte często na własnych doświadczeniach i przeżyciach, dostarczały dzieciom niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Puchatki ubrały choinkę, wykonały mydełka dla rodziców, w kącikach freblowskich obserwowały przez lupę gałązki różnych drzew iglastych, uczyły nakrywać się do stołu zgodnie z zasadami savoir vivre, wykonały bombkę - przeplatankę i układały z darów świąteczne widokówki.  Pamiętały też o zwierzętach, przygotowując świąteczną ucztę dla nich. Codziennie  wykonywały zadania ukryte w kalendarzu adwentowym:) Było też wspólne kolędowanie przy dźwiękach orkiestry dętej TON, w której zagrały Pani Kasia i Pani Patrycja oraz wspólny wigilijny obiad. 21 grudnia Mateusz, który w tym roku dołączył do naszej grupy został uroczyście pasowany na przedszkolaka, otrzymując pamiątkowy dyplom i niespodziankę. Mateuszowi życzymy wesołych zabaw z kolegami i koleżankami w naszym przedszkolu :) Rodzicom Puchatków za uświetnienie tego czasu w postaci przyniesionych smacznych własnoręcznie upieczonych pierniczków, karmnika dla ptaków, cyprysika z kolorowymi lampkami, płatków róż do mydełek, marchewki dla zwierząt, świątecznych kolorowanek i karteczek oraz za wszelką pomoc i wsparcie DZIĘKUJEMY:)