Spotkanie świąteczne z Rodzicami :)

We wtorek 12 grudnia odbyło się w światełkowej sali świąteczne spotkanie z Rodzicami przy choince, które wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Dzieci śpiewały świąteczne piosenki, recytowały wiersze, tańczyły i grały na instrumentach. Wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę ,,Wśród nocnej ciszy", po czym każdy Puchatek wręczył swoim Rodzicom własnoręcznie wykonane mydełko z pięknymi życzeniami:) Odwiedził nas też Gwiazdor, który obdarował dzieci prezentami. Puchatki także pamiętały o Gwiazdorku i podarowały Mu wykonane mydełko oraz szalik recytując wiersz "Prezent dla Mikołaja". Prezenty - niespodzianki otrzymały także Panie - Dziękujemy Gwiazdorku :) Rodzicom dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu uroczystości:) Życzymy wszystkim szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i pomyślności w Nowym Roku:)