Wakacji czas

W oczekiwaniu na zasłużony dla wszystkich czas letniego wypoczynku, Motylki przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa związane z wakacyjnymi wyprawami. Uczestniczyły w ostatnich, tak ulubionych przez wszystkich ćwiczeniach gimnastycznych, tańcach, zabawach matematycznych, rozwijając umiejętność liczenia oraz tworzenia grupowych kompozycji z liczmanów. Prawie codziennie, na prośbę dzieci odbywała się zabawa w ,,Kosmitę" i ,,Fryzjera". Zaglądaliśmy też do ogródka kwiatowego, gdzie nareszcie zakwitły kosmosy oraz goździki brodate:) Wybraliśmy się na lody zasponsorowane przez Radę Rodziców, przyjęliśmy do motylkowej rodzinki nową koleżankę - Tanię, a także uporządkowaliśmy prace plastyczne, które dzieci zabrały do domu. Bardzo ciepłe dni spędzaliśmy bawiąc się na ukochanym baraczkowym podwórku, na kocach w cieniu dzrzew. Pożegnaliśmy także Ninkę i Bastka, którzy po wakacjach rozpoczną swoją przygodę w innych przedszkolach. Dziękujemy, że byli cząstką naszej motylkowej rodzinki i życzymy im wesołych zabaw z nowymi koleżankami i kolegami:) Wszystkie dzieci na wakacyjny czas otrzymały książeczkę ,,Zając Poziomka"- bo warto czytać dzieciom. Radzie Rodziców bardzo dziękujemy. I tak minął czerwiec i przyszedł czas odpoczynku. Motylkom oraz wszystkim odwiedzającym nasz kącik internetowy życzymy bezpiecznych wakacji:) Do zobaczenia w zerówce:)

Niech żyją wakacje
Niech żyje pole, las