Święto Rodziny

W sobotę 11 czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu ŚWIĘTO RODZINY. Do motylkowej sali przybyli nie tylko rodzice, ale także rodzeństwo. Nasze spotkanie odbywało się pod hasłem ,,Z tańcem za pan brat”. Dzieci zaprezentowały gościom Krakowiaka, Czardasza oraz instrumentalną wersję tańca angielskiego, a rodzice wspaniale sprawdzili się w tańcu na krzesłach:) Brawo! Motylki przygotowały także wierszyk oraz zaśpiewały piękną piosenkę ,,Najdroższa na świecie jest mi mama”, która zapewne poruszyła serduszka wszystkich mam. Były brawa, radość i wzruszenie. Takie chwile na zawsze zostają w pamięci małych i dużych. W prezencie dzieci podarowały rodzicom ,,słoiczki miłości i wdzięczności”, które wykonały w ramach realizacji innowacji ,,Kropka”. Wszystkim rodzicom dziękujemy za spotkanie i wspólną zabawę:)