Powitanie lata

Czerwiec   to  okres   kwitnienia  łąk. To  porzeczki,  truskawki  i  czereśnie.  Słoneczne  poranki   i wycieczki za miasto. To radość nadchodzącego lata. ...W naszym przedszkolu powitaliśmy lato tańcem, zabawami przy muzyce, konkursami i kolorowymi bańkami. Radzie Rodziców bardzo dziękujemy za zorganizowanie tak udanej imprezy.
Czerwiec to także czas pożegnań. W czerwcu  ze  swoimi  paniami i młodszymi kolegami pożegnali się  ,,starszacy”. Zakończyli swój pierwszy etap edukacji. We wrześniu powita ich szkoła.
…A dzisiaj /24.06/ na wszystkich pracowników czekała miła niespodzianka. Pani Monika  w imieniu dzieci  i  rodziców podziękowała nam ślicznymi kwiatami  za  współpracę  w mijającym roku szkolnym.
Co my na to?  Bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że jesteście z nami. Dziękujemy za Wasze uwagi, wskazówki, rady, wszelką pomoc.  No i za to, że macie takie fajne dzieci.
Kwiatków Wam nie damy ;)  Ale złożymy wakacyjne życzenia.

Życzymy  słonecznych,  pogodnych,  bezpiecznych  i  roześmianych  wakacji.
                                               Spędzonych  w  zdrowiu  i  z  bliskimi  Wam   ludźmi.