Konkurs plastyczny- Mój bezpieczny dom

Kościańscy strażacy zapraszają dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego powiatu do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Powiat kościański – mój bezpieczny dom”.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych. Dla każdej z kategorii przygotowano inny temat prac związany z bezpieczeństwem pożarowym. Tematem prac artystów w wieku do 6 lat jest „Kominiarz przynosi szczęście”, dla ekspertów w wieku 7-10 lat temat brzmi „Przed zaśnięciem zamknij drzwi”, a mistrzowie w wieku 11-15 lat zmierzą się z hasłem „Czujka na straży mojej rodziny”.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody, a ich prace zostaną opublikowane na wystawie oraz ozdobią ulotki informacyjne. Zostanie też przyznana specjalna nagroda publiczności. Otrzyma ją uczestnik, którego praca zdobędzie najwięcej reakcji na profilu facebookowym serwisu koscian.net. Zapraszamy!

Opis kategorii dostępny jest w regulaminie konkursu. Prace wraz z dołączoną kartą uczestnictwa oraz klauzulą informacyjną podpisane przez opiekunów należy dostarczyć osobiście lub pocztą na adres : Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie, ul. Bączkowskiego 5a, 64-000 Kościan.

Regulamin, karta uczestnictwa oraz klauzula informacyjna są dostępne pod artykułem oraz na stronie internetowej www.gov.pl/web/kppsp-koscian

Kontakt w sprawie konkursu: kpt. Bartosz Napierała, tel. 47 771 80 06, e-mail: bartosz.napierala@psp.wlkp.pl 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Klauzula

« powrót