samorządowe przedszkole nr 2 w Kościanie herb kościana
przedszkole przedszkole

nasze grupy:

Festyn rodzinny

W sobotę (25.05) na przedszkolnym placu zabaw odbył się festyn rodzinny.  Na festynie oprócz obecnych przedszkolaków bawili się również absolwenci naszego przedszkola, a także maluszki, które dołączą do przedszkolnej rodziny tuż po wakacjach.
Uczestnicy imprezy chętnie korzystali z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. A było tych atrakcji wiele.
Domowe wypieki, zupa pomidorowa, chleb ze smalcem, kiełbaski z grilla, napoje. Wesołe zabawy przy muzyce. Spotkanie z pszczołami, rybkami, koło fortuny, loteria, baloniki, gry planszowe, zabawy plastyczne i  sportowe.
Odwiedzili nas także strażacy i policjanci.
W czasie festynu miały też miejsce prezentacje wystaw plastycznych ukazujących piękno naszego kraju.

Czas nam szybko płynął. Radosny nastrój, słoneczko i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.