Dzień Dziecka

Dnia 01.06.2021 r obchodziliśmy Dzień Dziecka :) Na dobry początek dnia dzieci obejrzały przygotowany przez Panie z bibliotek w Kiełczewie filmk z prezentacją  "Jak dobrze, że jesteś, mój przyjacielu", dzieci dowiedziały się jak ważne jest mieć przyjaciół oraz wysłuchały przeczytaną bajkę o Kubusiu Puchatku. Dzieci otrzymały także książeczkę z kolorowankami oraz kopertę w której były czerwone i zielone kropeczki z buźkami: czerwona kropka ze smutną minką, oznacza złe zachowanie, zielona kropka z uśmiechniętą minką, ozacza dobre zachowanie, zadanie dzieci polega na przyklejenu kropek (czerwonej i zielonej) do odpowiednich obrazków oraz pokolorować kolorowanki z książeczki. Krasnalki takie książeczki otrzymały do domu - w wolnej chwili drodzy rodzice, możecie to zadanie wykonać ze swoimi dziećmi. Krasnalki otrzymały również prezent, wiaderko z różnymi przyborami do zabaw w piasku, a także książeczkę z bajkami "O ochronie przyrody", stworzonymi przez każdą grupę dzieci z naszego przedszkola, a także dyplom z okazji ich święta :) Następnie wykonaliśmy wspólne dzieło :) Malowaliśmy farbami na prześcieradle, dzieci otrzymały gąbeczki w różnych kształtach, które odciskały na prześcieradle oraz używały własnych rączek do malowania :) Po wykonaniu dzieła wybraliśmy się na plac przedszkolny pobiegać przy muzyce :) Zapraszamy do galeri :)