Dzień Dziecka

Pierwszy dzień czerwca był dla Motylków dniem niespodzianek. Z okazji Dnia Dziecka spotkały się wirtualnie z panią Agnieszką z Biblioteki Gminnej w Kiełczewie, uczestnicząc w zajęciach dotyczących przyjaźni. Pani dyrektor wręczyła wszystkim książeczki z opowiadaniami, których autorami są dzieci z naszego przedszkola. Motylki uczestniczyły tego dnia w grze terenowej "Podchody". Idąc wyznaczonym tropem docierały do różnych ukrytych zadań, z którymi poradziły sobie doskonale. Ukrytą za drzewem nagrodą - w postaci smacznych jabłek poczęstowały się i zjadły ze smakiem na przedszkolnej łące. A w przedszkolu czekała na wszystkich kolejna niespodzianka ufundowana przez Radę Rodziców - zestaw do piaskownicy.  Wszystkim dzieciom życzymy samych radosnych i szczęśliwych dni :)